Оренда та прокат глибинних вібраторів

Глибинний вібратор в оренду допоможе підвищити міцність бетонного покриття

У сучасній забудові часто використовують залізобетонні конструкції. Красиві висотки будують на багато років вперед, тому кожен етап зі зведення будинків повинен бути виконан якісно. Одною з головних вимог до бетонованої поверхні є міцність. Таке покриття повинне витримувати великі навантаження без єдиної тріщини. Жодна ділянка не повинна поступатися по стійкості іншій. Але, як правило, при заливці бетоном утворюються повітряні бульбашки і пори, що призводить до усадки поверхні і знижує найважливіші якості бетонної платформи - стійкість до перепадів температури і навантажень. Такі проблеми не виникають при використанні глибинного вібратора. Він ретельно ущільнює бетонну суміш. Процес виконується швидко і без втрати якості матеріалу.

Чи варто купувати такий інструмент для тимчасового користування? Набагато простіше і вигідніше глибинний вібратор оренда. У Києві ціна на таке обладнання прийнятна як для індивідуальних будівельників, так і для приватних підприємств. Компанія «Будпрокат» піклується про своїх клієнтів і пропонує офіційне оформлення договору на вигідних умовах.

Прокат глибинного вібратора - економія Ваших коштів і часу

Глибинні вібратори, як і інша техніка, мають різне призначення. Тому наша компанія пропонує Вам на вибір різні моделі обладнання, залежно від цілей і масштабів роботи. Загальною властивістю таких агрегатів є швидкість ущільнення бетону, що дозволяє заощадити час.

Різновидити глибинних вібраторів:

  • портативні працюють завдяки електродвигуну. Зручні в користуванні за рахунок невеликих розмірів;
  • для обробки великих будівельних майданчиків переважно використовуються моделі з бензиновим двигуном;
  • рамні застосовуються головним чином у великій промисловості.
  • маятникові вібратори з гнучким валом мають високі частоти коливань, що дозволяє досягти відмінних результатів ущільнення, а значить зносостійкості бетону.

Глибинний вібратор прокат по самій прийнятній ціні в Києві - це надійне обладнання, яке допоможе Вам першокласно виконати роботу і створити міцні конструкції з бетону. Компанія «Будпрокат» працює з виробниками, відомими відмінною якістю продукції. Тому надаване обладнання відрізняється надійністю. Постійні клієнти мають знижки на послугу оренди. При необхідності, ми доставимо обладнання в зручне для Вас місце.