Газовий пальник для руберойду - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
75 80 75 70 1000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Основними елементами покрівлі є тепло- та гідроізоляційні матеріали, яким при укладанні приділяють особливу увагу. Найбільш зручно виконувати дані роботи, використовуючи пальник. З її допомогою також можна виконати сушку поверхонь, нагрівання заготовок для будівельних робіт і застосовувати при різних роботах, де потрібна нагріти елементи, шари і поверхні. Пальник газовий для покрівлі складається з циліндричного склянки з жароміцного матеріалу, спеціального шланга для подачі газу і форсунки для розпалювання пальника.

 


Як правильно користуватися газовим пальником для руберойду?

1) Перед експлуатацією

Для початку треба підготувати основу для майбутнього укладання матеріалу. Насамперед її слід очистити від сміття. Якщо є необхідність, то треба також провести вирівнювання поверхні за допомогою бетонної стяжки. Після цього по всій поверхні розкочують рулонний матеріал таким чином, щоб розташовані по сусідству листи утворювали нахлест шириною від 85 до 90 мм.

2) Основні моменти при використанні

Завершивши вирівнювання і зробивши розмітку, рулони необхідно знову скачати і з допомогою пальника зміцнити біля основи покрівлі. Розігріваючи за допомогою полум'я пальника нижню частину рулону і основу покрівлі, матеріал повільно розгортають, притискаючи до основи.

Щоб уникнути утворення складок і повітряних бульбашок, треба провести ручним котком по прикріпленому полотну.

На завершальному етапі робіт покрівельний газовий пальник використовують, щоб прогрівати шви покладеного внахлест матеріалу. Після цього шви слід знову прокатати за допомогою ручного котка.

Важливі моменти:

- застосування даного приладу можливо при температурному режимі не нижче мінус 15 градусів;

- якщо роботи проводяться при більш низькій температурі, то можна скористатися пальником на рідкому паливі;

- оскільки робота проводиться під відкритим небом, газовий пальник повинен забезпечувати стабільну подачу полум'я і надійно захищати його від задування вітром.

3) Правила безпеки

При експлуатації газових пальників необхідно суворо дотримуватися правил безпеки.

Для проведення покрівельних робіт треба переодягнутися в особливий спецодяг і взуття з нековзною підошвою. Знадобляться також деякі додаткові пристосування: ходові містки, пояс і т.д.

До початку проведення робіт треба провести ретельний зовнішній огляд, щоб переконатися у повній справності газових пальників, балонів, з'єднувальних шлангів.

У ході експлуатації газового пальника на робочому місці може знаходитися тільки один газовий балон.

Протягом роботи потрібно уважно стежити за збереженням герметичності з'єднання балонів та редукторів зі шлангами.

Під час підпалювання пальник не можна стояти перед соплом. Напрямок полум'я пальника має бути таким, щоб воно не зачіпало балон з газом і сполучні шланги, що знаходяться поблизу.

У процесі роботи з наплавляємих матеріалів треба стежити за тим, щоб вони не перегрівалися і не запалали. Нагріваючи матеріал за допомогою даного пристрою, треба домагатися того, щоб розплавлялась лише нижня частина полотна. Не можна допускати того, щоб розм'якшувалася вся товща матеріалу.

Підпалювання пальника не можна здійснювати від ненавмисно загорівшихся предметів. З цією метою можна використовувати тільки сірники або запальничку.

При експлуатації пропановой моделі пальника, вентиль відкривається не на повний оборот, а наполовину. Почекавши кілька секунд, суміш можна підпалювати, після чого перейти до регулювання довжини полум'я.

- Робочий з запаленим пальником в руках не має права виходити за межі робочого місця або підніматися по риштуванню


Газовий пальник для руберойду -Відеоогляд
Схожі товари