Електропила ланцюгова Bosch GKE 40 BCE - оренда, прокат

к
Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
100 120 100 90 1000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Пила цепная Bosch GKE 40 BCE

Пила ланцюгова Bosch GKE 40 BCE оснащена спеціальною системою захисту двигуна від перегріву і перевантажень та плавного пуску, а це в рази збільшує термін служби інструменту. Тривала і нестомлюючого робота, забезпечена компактними розмірами конструкції і зручним дизайном з оптимальним балансом.

Електропила Bosch GKE 40 BCE сконструйована на основі електричного двигуна, потужність якого дорівнює 2100 Вт, з константою електроніки для підтримання постійно високого числа обертів навіть під навантаженням, що сприяє високоякісної і продуктивної роботі.

Перевагами даної моделі є високе тягове зусилля і постійна продуктивність пиляння, навіть при великому навантаженні. Для довгої та економічної експлуатації передбачена високоякісна пиляльна шина і цепь. Зміна і натяг ланцюга виконується без інструменту.

Характеристики:
  • Споживана потужність: 2100 Вт
  • Довжина шини: 400 мм
  • Крок ланцюга: 3/8"
  • Щвидкість ланцюга: 12,0 м/с
  • Вага: 4,8 кг

 Як правильно користуватися електропилою?

Зображені складові частини: 

 

1 Задня рукоятка (з ізольованою поверхнею)

2 Блокиратор вимикача

3 Вимикач

4 Кришка масляного бачка

5 Расцепитель гальма для захисту від зворотного удару (захист руки)

6 Передня рукоятка (з ізольованою поверхнею)

7 Маркування «спрацювло гальмо при віддачі»

8 Напрямна зірочка

9 Захисний футляр ланцюга

10 Ланцюг

11 Пільний апарат

12 Зубчастий упор

13 Кільце натягу ланцюга (червоне)

14 Затискна ручка
15 Кожух

16 Серійний номер

17 Символ напрямку руху і напрямку різання

18 Ланцюгова зірочка

19 Масляна форсунка

20 Водило пильного апарату

21 Кріпильний болт

22 Кулачок натягу ланцюга

23 Упорний палець ланцюга

24 Покажчик рівня масла

25 Ручка установки термозахисного вимикача у вихідне положення

26 Червона точка

27 Кришка для механізму натягу ланцюга

 


1) Вмикання/вимикання

З метою економії електроенергії вмикайте електроінструмент тільки тоді, коли Ви збираєтеся працювати з ним. Тримайте ланцюгову пилу так, як це описано в розділі «Робота з ланцюговою пилою». Для вмикання електроінструмента натисніть спочатку блокіратор вимикача (2), а потім натисніть вимикач (3) і тримайте його натиснутим. Для вимикання електроінструменту відпустіть вимикач (3).

Вказівка: З причин безпеки вимикач (3) не може бути зафіксований і при роботі слід постійно натискати на нього.

Вказівка: Ніколи не проводьте гальмування ланцюгової пили за допомогою переднього пристосування для захисту рук (5) (активування гальма при віддачі).

Обмеження пускового струму . Електронна система обмеження пускового струму обмежує потужність при вмиканні електроінструменту і дає можливість роботи від розетки на 16 А.

Тепловий захист від перевантаження . У разі перевантаження, напр., при затупленні пильного ланцюга, двигун може бути зупинений через спрацювання термозащитного вимикача. Натисніть ручку скидання в початковий стан 25. Потім необхідно дати ланцюговій пилі попрацювати на холостому ходу близько 1 хвилини.

Гальмо вибігу/гальмо при віддачі (див. Рис. D). Ланцюгова пила обладнана двома захисними пристосуваннями: Гальмо інерційного забезпечує гальмування пильного ланцюга після відпускання вимикача (3). Гальмо для захисту від зворотного удару є захисним пристосуванням, яке запускається переднім пристосуванням для захисту рук в разі рикошету ланцюгової пили (5). Ланцюг зупиняється через максимум 0,1 секунд. Час від часу проводьте функціональну перевірку гальм. Пересуньте переднє пристосування для захисту рук (5) вперед так, щоб червона крапка (26) була видна під маркуванням (7) і короткочасно вімкніть ланцюгову пилу. Ланцюгова пила не повинна запускатися. Для розблокування гальма при віддачі відтягніть переднє пристосування для захисту рук (5) знову назад так, щоб червона крапка (26) була прихована за маркуванням (7).

2) Робота з ланцюговою пилою

Перед пилянням . Перед запуском в експлуатацію і регулярно під час пиляння слід виконувати наступні перевірки:

- Чи знаходиться ланцюгова пила в надійному робочому стані?

- Заповнений чи масляний бачок? Перевіряйте індикатор рівня масла перед початком роботи і регулярно під час роботи. Дозаправте масло, якщо рівень масла в оглядовому віконці досягне нижнього краю. Однієї заправки вистачає на приблизно 15 хвилин, залежно від наявності перерв і інтенсивності роботи.

- Чи правильно натягнут і заточений пильний ланцюг? Регулярно перевіряйте натяг ланцюга під час пиляння через кожні 10 хвилин. Особливо при використанні нової пильного ланцюга слід рахуватися з її підвищеним подовженням. Стан пильного ланцюга в значній мірі впливає на продуктивність пили. Тільки добре заточені пильні ланцюги оберігають пилку від перевантаження.

- Відпущено чи гальмо для захисту від зворотного удару і чи гарантовано його спрацьовування?

- Чи надіті необхідні засоби індивідуального захисту? Обов'язково надягайте захисні окуляри та засоби захисту органів слуху. Рекомендується також використовувати засоби індивідуального захисту для голови, рук і ніг. Відповідний захисний одяг знижує небезпеку отримання травм від вилітаючих обрізків і при випадковому дотику до ланцюга.

Віддача пили (див. Рис. D). Під віддачею пилки слід розуміти раптовий підйом і поворотний удар ланцюгової пили, які можуть відбутися при контакті вістря пильного апарату з матеріалом, що розпилюється або при затиску ланцюга в розпилі. У разі виникнення такої віддачі, поведінку ланцюгової пили непередбачувано, що може призвести до важкого травмування оператора або осіб, що знаходяться в зоні пиляння. Бічні, похилі і поздовжні розпили повинні проводитися з особливою обережністю, оскільки в цих випадках не може бути використаний зубчастий упор (12).

Для виключення віддачі пилки:

- Вводьте пилу в дію по можливості під найменшим кутом (плоско)

- Ніколи не працюйте з ослабленим, подовженим або сильно зношеним ланцюгом.

- Заточуйте пильний ланцюг відповідно до розпорядження.

- Ніколи не проводьте пиляння на рівні плеча.

- Ніколи не проводьте пиляння вістрям пильного апарату.

- Завжди міцно тримайте ланцюгову пилу обома руками.

- Використовуйте зубчастий упор (12) як ричаг

- Уважно стежте за натягуванням ланцюга.

Пиляння стовбурів дерев (див. Малюнки E і H). Дотримуйтесь при пилянні стовбурів дерев наступні приписи з техніки безпеки: Укладайте стовбур, як це показано на малюнку, і забезпечте його опору так, щоб розпил звужувався і пильний ланцюг не міг затискатися. Вирівнюйте короткі шматки деревини і міцно затискає їх перед розпилюванням. Розпилюйте тільки предмети з деревини. Уникайте контакту пили з камінням і цвяхами, оскільки вона може високо катапультувати, пильний ланцюг може бути серйозно пошкоджений або користувач та особи, що знаходяться неподалік можуть отримати серйозні травми. Не торкайтеся працюючим ланцюгом до дротяних парканів чи до землі. Ланцюгова пила не призначена для обрізання тонких гілок. Виконуйте поздовжні розрізи з особливою ретельністю, оскільки в цих випадках зубчастий упор (12) не може бути використаний. Підводьте ланцюгову пилу до місця розпилу під невеликим кутом, щоб уникнути її віддачі. При виконанні пильних робіт на схилах, обробляйте стовбури дерев або лежачий матеріал завжди стоячи вище або збоку від об'єкта розпилювання. Щоб не спіткнутися, уважно стежте за торцями стовбурів, суками і корінням дерев і т.д.

Пиляння напруженої деревини (див. Рис. Н). Розпилювання знаходячишся під механічною напругою деревини, гілок або дерев повинна проводитися тільки навченими фахівцями. При цьому рекомендується дотримуватися особливої обережності. Має місце підвищена небезпека отримання травм. Якщо деревина лежить на обох кінцях, пропиляйте стовбур спочатку зверху (Y) на одну третину діаметра і потім перепиліть стовбур знизу (Z) на тому ж місці, щоб виключити можливість утворення трісок і затиску ланцюгової пили. Уникайте при цьому контакту пильного ланцюга із землею. Якщо деревина лежить тільки на одному кінці, пропиляєте стовбур спочатку знизу (Y) на одну третину діаметра і потім перепиліить стовбур зверху (Z) на цьому ж місці, щоб виключити можливість утворення трісок і затиску ланцюгової пили.

3) Усунення можливих несправностей

У нижченаведеній таблиці вказані можливі несправності електроінструменту, їх можливі причини і можливості їх усунення. Якщо це не допоможе Вам знайти й усунути джерело проблеми, зверніться в сервісну майстерню. Увага: Перед пошуком несправностей вимикайте електроінструмент і витягайте штепсель з розетки.


Електропила ланцюгова Bosch GKE 40 BCE -Відеоогляд
Схожі товари