Електронагрівач Grunhelm 9 кВт - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
120 150 120 120 1500
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Опис: 
Використовується для підігріву приміщень закритого типу, основна перевага - це те, що він не спалює кисень. Так само оснащений кімнатним термостатом, для захисту від перегріву температури приміщення. Саме тому їм можна користуватися в житлових приміщеннях і навіть в офісах. Ще один з плюсів це, що при роботі досить низький рівень шуму, що дозволяє при його дії працювати. Також основна перевага цього електронагрівача полягає в тому, що він має високий ККД, що відрізняє його від його конкурентів.
Фірма "Будпрокат" пропонує Вам взяти в оренду електронагрівач за доступну ціну. Адже вигідніше взяти на пару днів користування таке обладнання ніж купити його. Ми гарантуємо Вам якість і практичність цього обладнання.

 


 Як правильно користуватися електричним нагрівачем?

 

Увага! Не встановлюйте нагрівач безпосередньо під розеткою.

Не торкайтеся внутрішніх елементів обігрівача.

Не кладіть на і не закривайте нагрівач під час роботи - це може призвести до перегріву. Не використовуйте у місцях з підвищеною вологістю, а також поблизу таких місць (водойми, ванна, душ, басейн). Контакт з водою може викликати коротке замикання або ураження електричним струмом.

1) Перед використання потрібно переконатися в тому, що провід не пошкоджений. Також необхідно переконатися в тому, що параметри джерела живлення відповідають технічним характеристикам, наведеним в інструкції з експлуатації та на щитку нагрівача.

2) Встановлюйте нагрівач тільки у вертикальному положенні.

3) Перевірте щоб вимикач був у положенні "0". Підключіть нагрівач до мережі.

4) Поверніть почергово перемикач з 5-секундними затримками, встановлюючи його в необхідне положення:

- Режим вентилятора,

- 1 ступінь нагріву,

- 2 ступінь нагріву,

- 3 ступінь нагріву (не на всіх нагревателях).

5) Перед вимиканням нагрівача, встановіть перемикач в положення "0". Перед вимиканням необхідно переключити його на режим вентилятора на 3 хвилини.

6) Нагрівач обладнаний термічним запобіжником, який автоматично вимикає живлення в разі перегріву. Якщо він спрацював, потрібно дати нагревателю час для охолодження і знайти причину перегріву. Потім знову включити нагрівач натисканням кнопки "RESET", використовуючи при цьому будь тонкий предмет.

 

 

Електронагрівач Grunhelm 9 кВт -Відеоогляд
Схожі товари