Електронагрівач Grunhelm 5 кВт - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
80 100 80 80 1500
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

 Описание:
Використовується в основному для обігрівання приміщень закритого типу. Він дуже зручний, оскільки прит роботі зберігає низький рівень шуму і не спалює кисень! Також електронагрівач оснащений кімнатним термостатом, що не дасть перегріється йому і повітрю у Вашому приміщенні. З цих характеристик можна зробити висновок, що нагрівач допустимо використовувати навіть в офісах і житлових будинках..
Він дуже ефективний, його ККД досягає 95%, це вигідно відрізняє нагрівач від конкурентів.

Фірма "Будпрокат" пропонує взяти в оренду електронагрівач Grunhelm 5 кВт за доступною ціною. Адже вигідніше взяти інструмент в оренду на пару днів, ніж купувати свій! Ми гарантуємо Вам якість і практичність нашого обладнання.

 


Як правильно користуватися електричним нагрівачем?

 

Увага! Не встановлюйте нагрівач безпосередньо під розеткою.

Не торкайтеся внутрішніх елементів обігрівача.

Не кладіть на і не закривайте нагрівач під час роботи - це може призвести до перегріву. Не використовуйте у місцях з підвищеною вологістю, а також поблизу таких місць (водойми, ванна, душ, басейн). Контакт з водою може викликати коротке замикання або ураження електричним струмом.

1) Перед використання потрібно переконатися в тому, що провід не пошкоджений. Також необхідно переконатися в тому, що параметри джерела живлення відповідають технічним характеристикам, наведеним в інструкції з експлуатації та на щитку нагрівача.

2) Встановлюйте нагрівач тільки у вертикальному положенні.

3) Перевірте щоб вимикач був у положенні "0". Підключіть нагрівач до мережі.

4) Поверніть почергово перемикач з 5-секундними затримками, встановлюючи його в необхідне положення:

- Режим вентилятора,

- 1 ступінь нагріву,

- 2 ступінь нагріву,

- 3 ступінь нагріву (не на всіх нагревателях).

5) Перед вимиканням нагрівача, встановіть перемикач в положення "0". Перед вимиканням необхідно переключити його на режим вентилятора на 3 хвилини.

6) Нагрівач обладнаний термічним запобіжником, який автоматично вимикає живлення в разі перегріву. Якщо він спрацював, потрібно дати нагревателю час для охолодження і знайти причину перегріву. Потім знову включити нагрівач натисканням кнопки "RESET", використовуючи при цьому будь тонкий предмет.

  


 

 

Електронагрівач Grunhelm 5 кВт -Відеоогляд
Схожі товари