Оренда та прокат електричних нагрівачів

Компанія Будпрокат пропонує Вам тепло напрокат!

Електричні нагрівачі використовують у великих офісах і житлових приміщень, найчастіше застосовуються там, де працюють люди.

Головною перевагою даного виду обігрівачів є те, що дим, запах і конденсат не виділяються при експлуатації, також вони мають низький рівень шуму. Обігрівачі фірми Master миттєво нагріваються і не споживають кисень. Зовнішній корпус даних нагрівачів практично не нагрівається, тому що має теплозахищений лектродвигун. За рахунок безшумної роботи вони можуть експлуатуватися в будь-яких приміщеннях: в офісах, магазинах, будинках. Також можливе застосування в будівництві, сільському господарстві, на СТО. Їх область застосування доволі широка: будь-якого характеру будівельні роботи - малярні, штукатурні, сантехнічні, при укладанні паркету та ін.

Дані моделі мають трифазний вихід (на 380V).

До достоїнств даних моделей можна також віднести те, що нагрівачі не вимагають палива, володіють ККД близьким до 100%, не завдають шкоди навколишньому середовищу, є можливість регулювання температури за допомогою термостата, регулювання потужності нагріву, на 4 положення, невеликі габарити, що зручно для транспортування та експлуатації.