Електролобзик Bosch GST 90 BE - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
135 150 135 135 1500
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Електролобзик Bosch GST 90 BE

Лобзик Bosch GST 90 BE виконує широкий спектр різноманітних робіт, здійснює якісні пропили високої точності. Витривалий мотор потужністю 650 Вт, що входить до складу моделі, створює і підтримує високу швидкість роботи в діапазоні 500-3100 об/хв. Пристрій працює практично безшумно, легко пристосовується під виконання різних робіт.
Лобзик Bosch GST 90 BE працює з усіма м'якими матеріалами (деревина, нелегована сталь, алюміній), що говорить про практичність і універсальність моделі. Процес зміни ріжучого елемента (пильного полотна), не займає багато часу, виконується швидко і легко. До головних переваг моделі слід віднести наявність регулюючої електроніки та функції здуву тирси. За допомогою цього інструменту ви зможете обробляти матеріали, здійснювати пропили без сколів. Пристрій ефективно функціонує у важкодоступних місцях, стійко витримує значні навантаження. Інструмент відмінно розташовується в руці, не зісковзує під час роботи, а це дозволяє тривалий час не відчувати втоми.

З'явилася робота з деревними матеріалами, а інструменту у Вас немає? Компанія "Будпрокат" пропонує взяти його в оренду. Взяти товар в оренду дуже просто, варто лише зателефонувати нашим менеджерам, які допоможуть у виборі електролобзика. Компанія "Будпрокат" надає в оренду кращі моделі електролобзиків іменитих виробників за найнижчими цінами в Києві.

Технічні характеристики

Виробник Bosch
Потужність 650 Вт
Джерело живлення від мережі
Вольтаж 220-230 В
Тип акумулятора від мережі
Ємність акумулятора від мережі
Число ходів на холостому ходу 500 - 3100 об/хв
Глибина пропилу в деревині 90 мм
Глибина пропилу в нелегір. сталі 10 мм
Розміри 248 x 206 мм
Висота ходу 18 мм
Вага 2,6 кг

 


Як правильно користуватися лобзиком?

- Не перевантажуйте електроінструмент. Використовуйте для Вашої роботи призначений для цього електроінструмент. З відповідним електроінструментом Ви працюєте краще і надійніше в зазначеному діапазоні потужності.

- Застосовуючи електроінструмент, враховуйте робочі умови і виконувану роботу. Використання електроінструментів для непередбачених робіт може призвести до небезпечних ситуацій.

- При виконанні робіт, при яких робочий інструмент може зачепити приховану електропроводку або власний мережевий кабель, тримайте електроінструмент за ізольовані ручки. Контакт з проводкою під напругою може призвести до потрапляння під напругу металевих частин електроінструменту і до ураження електрострумом.

- Не підставляйте руки в зону пиляння. Не підсовуйте руки під заготівку. При контакті з напрямною шиною виникає небезпека травмування.

- Слідкуйте за тим, щоб при пилянні опорна плита надійно прилягала до поверхні. Перекошене пильне полотно може обламатися або привести до зворотного удару.

- Не загальмовуйте пильне полотно після виключення бічним притисненням. Це може пошкодити пильне полотно, обламати його або призвести до рикошету.

- Захисна пластина на корпусі захищає від випадкового дотику до пильного полотна під час робочої операції, її не можна знімати.

- Перед розпилюванням деревини, деревостружкових плит, будівельних матеріалів і т.д. перевіряйте їх на предмет наявності цвяхів, шурупів і т.д. і при необхідності видаляйте їх.

- Налаштовуйте електроінструмент відповідно до конкретної області застосування. Зменшуйте частоту ходів і амплітуду маятникових коливань, напр., при обробці металів або при криволінійному розпилюванні з вузьким радіусом.

- При обробці маленьких або тонких деталей завжди використовуйте міцну опору або пильний стіл (приналежності).

2) Монтаж і експлуатація

У нижченаведеній таблиці вказані дії по монтажу та експлуатації електроінструменту. Вказівки щодо виконання дій показані на малюнку. Залежно від застосування, необхідні різні комбінації вказівок. Дотримуйтесь вказівок з техніки безпеки.

 


  3) Символи

Правильна інтерпретація символів допоможе Вам правильніше і надійніше працювати з електроінструментом:                   


Електролобзик Bosch GST 90 BE -Відеоогляд
Схожі товари