Ексцентрикова шліфмашина Bosch Professional GEX 125-1 - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
135 150 135 135 1000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Тонка шліфовка опуклих, увігнутих і інших складних будівельних поверхонь може викликати утруднення у робочих, повністю виключити яке дозволить оренда ексцентрикової шліфувальні машини Bosch Professional GEX 125-1 від компанії Будпрокат. Особливістю даного пристрою є функціональний принцип руху, заснований одночасно на круговому і ексцентрикових русі шліфувальної плити. За рахунок застосування інноваційного еластичного шліфкруга, такі рухи дозволять зробити обробки практично будь-якій поверхні, незалежно від її форми та інших особливостей. При цьому якісність проведених заходів забезпечується електронною системою попереднього встановлення частоти обертання, ефективним гальмом, що виключає випадкові дефекти і подряпини, а також м'яким шліфувальним папером.
Незважаючи на високі показники якісність, ексцентрикова шліфмашина Bosch Professional GEX 125-1 напрокат обладнана максимально економним двигуном на 0,25 кВт. Незважаючи на таку маленьку потужність, пристрій здатний згенерувати величезну кількість контрольованих оборотів, що досягає показників 12 тис. За одну хвилину. Створена в сучасному ергономічному дизайні, вона зручно лягає в руку і проста в управлінні навіть недосвідченим будівельником, а ефективна система виброгашения забезпечить зручність проведених робіт і відсутність дискомфорту. Відзначимо інші особливості:
Прозорий мішок дозволяє візуально визначати необхідність очищення;
Проста заміна шліфувального за допомогою спеціальних липучок;
125-міліметровий діаметр шліфкруга забезпечує продуктивність обробки;
Компактні габарити дозволять використовувати машинку в обмежених просторах.
Таким чином, прокат ексцентрикової шліфувальні машини Bosch Professional GEX 125-1 стане найбільш підходящим інструментом для тонкої шліфовки.

Ексцентрикова шліфмашина Bosch Professional GEX 125-1 -Відеоогляд
Схожі товари