Ексцентрикові шліфувальні машини напрокат

Коли поставлені перед майстром будівельні завдання вимагають досягнення ідеальних показників фінальної шліфування дерев'яних і інших поверхонь, найкращим помічником стане оренда ексцентрикової шліфувальні машини в Києві від компанії Будпрокат. Перевага даного пристрою перед іншими його аналогами полягає в способі шліфування, за яким ексцентрик, крім кругових рухів робочою площадкою, здійснює також зворотно-поступальні, генеруючи своєрідні вібраційні коливання, за рахунок яких і здійснюється якісне шліфування. При цьому для забезпечення комфорту роботи та зниження рівня передачі вібрацій на руки, машинка оснащена противагою. За рахунок досягаються 8 тис. Обертів на хв, а також можливості зміни шліфувального круга, оренда ексцентрикової шліфувальної машини буде однаково ефективна, як при фінальному шліфуванні, так і під час полірування, що дозволить використовувати її для:

- Шліфування перил, картинних або віконних рам, дверей та інших елементів декору;

- Полірування лакованих поверхонь, автомобільних кузовів, дерев'яних меблів;

- Обробки пластмасових деталей, елементів автомобільних салонів;

- Зачистки металевих конструкцій перед ґрунтовкою або фарбуванням;

- Обробки деревних елементів перед їх подальшим покриттям лакофарбовими матеріалами і т.д .;

Завдяки наявності контролера числа обертів, ексцентріковаяшліфмашіна в оренду в Києві, дозволяє підбирати необхідний режим, що підходить для конкретного матеріалу. Завдяки системі плавного набору числа обертів і автоматичного гальма шліфкруга, що обробляється площину буде захищена від подряпин і інших пошкоджень. комфорт роботи з пристроєм забезпечує система пилевиведенія, що відводить відпрацьовану пил в мішок і допускає можливість підключення пилососа. Сама якість проведених робіт та глибина шліфування будуть залежати від встановленого абразиву, його зернистості і фракції. Крім цього, прокат ексцентрикової шліфувальні машини має й інші особливості:

- Абразивний коло не входить в комплектацію і купується орендарем самостійно;

- Дозволяють обробляти всі види будівельних та оздоблювальних матеріалів;

- Продуктивність і якість обробки будуть залежати також від числа оборотів;

- Відрізняються енергоекономічністю, споживаючи всього 0,25 кВт;

- Мають ергономічний дизайн і прогумований корпус.

Таким чином, кутова шліфувальна машина напрокат стане незамінним помічником будь-якому майстрові, якщо в його завдання буде входити якісна шліфовка та інша чистова обробка поверхонь.