Дриль на магнітній станини DJ-1023 - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
280 300 280 270 2000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований
Оренда дрилі на магнітній станині DJ-1023 у Києві, дозволяє робітникам виконати масу фрезерних робіт в самих важких і непередбачуваних умовах монтажу металоконструкцій. Цей пристрій являє собою мініатюрний фрезерний верстат, розрахований на свердління отворів діаметром до 50 мм. Його конструктивною особливістю є наявність електромагнітної підошви, яка дозволяє розміщувати апарат на будь-якій поверхні – навіть на стелі, за умови, що він буде магнититься. Завдяки їй, робітники зможуть легко виконувати важкі монтажні роботи на фасадах будівель, корпусах суден, монтажі мостів, опор і тунелів. За рахунок оснащення верстата якісною електронікою, він відрізняється точним управлінням, а поворотна рукоятка полегшить проводяться заходи.
Незважаючи на те, що агрегат оснащений потужним 1,5-кіловатним двигуном, він здатний генерувати всього 350 обертів на хвилину, які, однак, у всю компенсуються крутним моментом. Завдяки цьому, прокат магнітної дрилі DJ-1023 забезпечує прохідність у самому товстолистовому металі – довжина ходу може досягати 180мм! При таких показниках, цей фрезер буде однаково актуальна як для промислових робіт, тому при необхідності побутового використання. Зазначимо інші особливості
Зусилля електромагнітного тяжіння досягає 13 000 М, що гарантує надійність;
На випадок відключення живлення, пристрій має бути прикріплено страхувальної ланцюгом;
Має зручні транспортні габарити і невелика вага;
Управління здійснюється двома кнопками;
На станині розміщена лінійка, що забезпечує контроль глибини свердління.
Таким чином, магнітна дриль DJ-1023 в оренду стане відмінним помічником і продуктивним свердлувальним інструментом для кожного монтажника.
Дриль на магнітній станини DJ-1023 -Відеоогляд
Схожі товари