Драбинки - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
90 100 90 90 300
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

У тих випадках, коли побутові або дрібні будівельні потреби вимагають застосування невеликого висотного обладнання, найбільш підходящим варіантом стане оренда драбини в Києві від компанії Будпрокат. Конструкція даного пристрою має А-подібну форму, але не дивлячись на неї, є максимально стійкою, за рахунок надійного кріплення за допомогою верхньої платформи. Додаткова безпека і стійкість сходнею забезпечується гумовими наполегливими пробками, які виключають ковзання по робочій поверхні. Сама верхня площадка, завдяки великому розміру, дозволяє зручно розміщувати не тільки працівника, а й необхідний інструмент чи матеріали. Цьому також сприяє чудова вантажопідйомність, яка складає 150 кг.

Завдяки алюмінієвому виконання, оренда сходів-драбин будівельних не завдасть проблем при транспортуванні, оскільки має мінімальну вагу. При цьому, додаткова зручність при експлуатації нададуть плоскі ступені, що забезпечують максимальну стійкість стоїть на них працівника. Надійне з'єднання самих ступенів з профілем гарантує безпеку майстра, а зручний поручень дозволить зайняти зручне положення на конструкції. Відзначимо і інші особливості:

- За рахунок алюмінію, конструкція має антикорозійними властивостями;

- Не має обмежень по експлуатації в поганих погодних умовах;

- Платформа і сходинки оснащені нескользящим рифленим покриттям;

- Ширина розташування ступенів забезпечує зручність сходження;

- Виготовлена відповідно до європейських стандартів.

Завдяки таким характеристикам, драбина в оренду в м Києві, стане відмінним помічником при виконанні великого діапазону робіт, як в будівництві, так і в побуті.

Драбинки -Відеоогляд