Драбини-трансформери (чотирисекційні) - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
135 150 135 135 1500
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Коли монтажно-будівельні або звичайні побутові завдання вимагають використання універсального висотного обладнання, допомогти отримати його дозволить лише оренда сходи-трансформера в Києві від компанії Будпрокат. Виконані з легкого алюмінію, вони практичні, міцні, мають легку вагу і компактні габарити, що істотно спрощує їх транспортування по робочому майданчику або на об'єкт будівництва. Особливістю даного пристосування є його шарнірна конструкція, яка дозволяє формувати з сходнею звичайну приставну конструкцію, з додатковим упором, драбину і навіть зручні підмостки-козлик. При цьому, вона має відмінну вантажопідйомністю в 150 кг в звичному стані і 100 кг в якості підмостків.

Незважаючи на наявність великої кількості секцій, оренда сходів-трансформерів будівельних, гарантує безпеку розміщених на них працівників, за рахунок надійності шарнірних кріплень. Крім того, стійкість всієї конструкції гарантується за рахунок правильного розподілу ваги і надійних гумових опорних пробок. Як додаткова перевага виступає можливість використання сходнею в будь-яких погодних умовах, оскільки вони створені з алюмінію, а отже, не схильні до корозійних впливів. Відзначимо інші особливості

- У складеному стані можуть транспортуватися в багажнику автомобіля;

- Кількість ступенів залежить від обраної висотності;

- Самі ступені мають рифлену поверхню для запобігання ковзання;

- Міжсекційні кріплення захищають від довільного складання.

Завдяки таким властивостям, сходи-трансформер в оренду в м Київ, знайде своє застосування в величезному спектрі виконуваних функцій, в саду, побуті, ремонті, будівництві та інших сферах.

Драбини-трансформери (чотирисекційні) -Відеоогляд
Схожі товари