Дизельний обогрівач MASTER B 100 CED - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
250 250 250 250 3000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Оренда дизельного обігрівача Master B 100 CED в Києві є економічно обґрунтованою з урахуванням технічних можливостей апарату і цінової політики нашої компанії. Цей теплогенератор призначений для нагріву і створення певного температурного режиму в приміщеннях середніх і великих площ. Він відрізняється високою мобільністю, великою продуктивністю, найвищим ККД, економічністю, простотою управління. Його використовують на відкритих майданчиках і закритих з постійним припливом свіжого повітря - на будівництві, в сільському господарстві, в майстернях і промислових цехах.
Взятий напрокат дизельний обігрівач Master B 100 CED прямого нагріву має незначні габарити, що дозволяє оперативно змінювати місце застосування. Цьому сприяють колісна пара і зручні ручки. Працює він від солярки або гасу, який заправляють в паливний бак, розташований знизу. Інтегрований комплексний фільтр оберігає від попадання сміттєвих домішок, а другий, проміжний, виконує більш тонку очистку. Однієї заправки вистачає для роботи в стандартному режимі більше півдоби. Корпус виготовлений з нержавіючої сталі, стійкої до високих температур, і покритий порошковою фарбою.
Орендована дизельна теплова гармата Master обладнана високоякісної камерою згоряння з електронним блоком по стабілізації полум'я. Під час горіння відсутні шкідливі викиди, освіту гару, кіптяви. Підвищену потужність вентилятора забезпечує однофазний електродвигун. Пуск апарату проводиться за допомогою кнопки на лицьовій панелі. При необхідності ви можете скористатися додатковою операцією по підключенню віддаленого термостата. При експлуатації обов'язковий приплив свіжого повітря.

 

 


  Як правильно користуватися дизельним обігрівачем?

1) Заправте паливний бак гасом або дизельним паливом. Загвинтите кришку паливного бака.

2)Увімкніть кабель живлення нагрівача в стандартну розетку мережі 220 В, 50 Гц.

3) Після переведення кнопки в положення "ВКЛ" нагрівач повинен включитися. Якщо він не включається, натисніть кнопку повторного запалювання (при зриві полум'я).

 

      Інформація з техніки безпеки

Увага! Мінімальна відстань від нагрівача до горючих матеріалів:

- з боку виходу повітря - 250 см.

- зверху, ззаду і з боків - 125 см.

Користуйтеся нагрівачем тільки в добре вентильованих приміщеннях.

Непрацюючий нагрівач повинен бути відключений від мережі.

Не блокуйте повітрозабірне і вихлопне отвори нагрівача.                      

      Схема працюючого нагрівача в розрізі

 

 


 

Дизельний обогрівач MASTER B 100 CED -Відеоогляд
Схожі товари