Дискова пила Bosch GKS 160 - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
135 150 135 120 1500
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Пила дискова Bosch GKS 160 призначена для торцювання і розпилу деревних матеріалів: дошка, бруса, шалівка, фанери, ДСП. Оснащена пила електродвигуном потужністю 1,05 кВт, з максимальною частотою обертання диска 5600 об/хв. Пила передбачає установку диска діаметром 160 мм., який зможе здійснити різ глибиною до 54 мм. Пила має металеву основу, завдяки якій здійснюється ідеально рівний різ, а також регулювання пропила під кутом (до 45 градусів). Для безпеки оператора пила оснащена металевим захисним кожухом. Електроніка автоматично регулює швидкість обертання пилкового диска, тим самим підтримуючи продуктивність на максимальному рівні. Блокування шпинделя пилки, дозволяє швидко здійснити заміну диска.

Прокат пилки дискової Bosch GKS 160 здійснюється в компанії Будпрокат в будь-який зручний для Вас час, за найвигіднішими умовами в Києві. За усіма додатковими питаннями звертайтесь до наших менеджерів, які підберуть інструмент, відповідний для вирішення ваших завдань.

Технічні характеристики:

Номінальна споживана потужність 1.050 Вт
Частота обертання на холостому ході 5600 об/хв
Діам. отвору пильного диска 20,0 мм
Діам. пильного диска 160 мм
Напрямна пластина 290 мм
Глибина різання(90°) 54 мм
глибина різання (45°) 38 мм
Вага 3.6 кг

 


Як правильно користуватися дисковою пилою Bosch GKS 160?

Зображені складові частини:

1 Вимикач

2 Блокиратор вимикача

3 Додаткова рукоятка

4 Кнопка фіксації шпинделя

5 Шкала кута розпилу

6 Шестигранний штіфтовий ключ

7 Барашковий гвинт налаштування кута нахилу

8 Барашковий гвинт паралельного упору

9 Мітка кута пропила на 45 °

10 Мітка кута пропила на 0 °

11 Паралельний упор

12 Маятниковий захисний кожух

13 Розпірний клин

14 Опорна плита

15 Барашковий гвинт налаштування кута нахилу

16 Патрубок для викиду тирси

17 Захисний кожух

18 Рукоятка (з ізольованою поверхнею)

19 Затискний гвинт з шайбою

20 Прижимний фланець

21 Пільний диск *

22 Опорний фланець

23 Шпиндель пили

24 Гвинт кріплення распорного клина

25 Затискна важіль налаштування глибини різання

26 Шкала глибини пропила

27 Пара струбцин *

28 Адаптер відсмоктування

29 Адаптер напрямної рейки *

30 Напрямна рейка *

31 З'єднувальна деталь *

32 Шланг відсмоктування *

 


1) Режими роботи

Регулювання глибини пропилу (див. Рис. С)

Глибина різання повинна відповідати товщині деталі. Пильний диск не повинен виступати за оброблювану заготівку більш ніж на висоту зуба. Відпустіть затискний важіль (25). Для невеликої глибини пропила відтягніть пилку від опорної плити (14), для більшої глибини - притисніть пилу до опорної плиті (14). Встановіть бажаний розмір за шкалою глибини пропила. Міцно затягніть затискний важіль (25). Сила затиску важеля (25) може бути змінена. Для цього відкрутіть затискний важіль (25) і затягніть, зі зміщенням не менше як на 30 ° проти напрямку годинникової стрілки.

Налаштування кута розпилу

Покладіть електроінструмент на торцеву сторону захисного кожуха (17). Відпустіть барашкові гвинти (7) і (15). Поверніть пилу в сторону. Встановіть бажаний розмір за шкалою (5). Міцно затягніть барашкові гвинти (7) і (15). Вказівка: Глибина пропила під кутом менше, ніж показуване значення на шкалі глибини пропила (26).

Мітка кута пропила

Мітка кута пропила 0 ° (10) показує положення пильного диска при розпилі під прямим кутом. Мітка кута пропила 45 ° (9) показує положення пильногого диска при розпилі під кутом 45 °.

2) Вмикання електроінструмента

Перевірте настройку распорного клина перед вмиканням електроінструмента.

Для включення електроінструмента натисніть спочатку блокіратор вимикача (2), а потім натисніть вимикач (1) і тримайте його натиснутим. Для вимикання електроінструменту відпустіть вимикач (1).

Вказівка: З причин безпеки вимикач (1) не може бути зафіксований і при роботі слід постійно натискати на нього. З метою економії електроенергії включайте електроінструмент тільки тоді, коли Ви збираєтеся працювати з ним.

3) Вказівки щодо застосування

Захищайте пильні диски від ударів. Ведіть електроінструмент рівномірно і з помірною подачею в напрямку різу. Сильна подача значно скорочує термін служби робочого інструмента і може пошкодити електроінструмент. Продуктивність пиляння і якість розпилу в значній мірі залежать від стану і форми зубів пильного диска. Тому застосовуйте тільки гострі та придатні для оброблюваного матеріалу пильні диски.

Пиляння деревини

Правильний вибір пильного диска залежить від виду та якості деревини, а також від виду пропилов: поздовжні або поперечні. При поздовжньому розпилі їли виникає довга, спіралеподібна стружка. Пил від бука і дуба особливо шкідливий для здоров'я, тому працюйте тільки з пиловідсмоктувачем.

Пиляння кольорових металів

Вказівка: Застосовуйте тільки придатний для кольорових металів пильний диск. Це забезпечує чистий пропил і запобігає заклинювання пильного диска. Підводите електроінструмент у включеному стані до деталі і запилюйтет її обережно. Потім працюйте з малою подачею і без перерв. На профілях починайте пропил завжди на вузькій стороні, на U-образних профілях ніколи не починайте пропил з відкритою сторони. Підпирайте довгі профілі, щоб запобігти заклинювання пильного диска і зворотний удар електроінструменту.

Пиляння з паралельним упором (див. Рис. D)

Паралельний упор (11) дає можливість виконувати точні пропили вздовж кромки заготовки і розпилювання на рівні за розміром смуги. Відпустіть смушковий гвинт (8) і вставте шкалу паралельного упору (11) по направляючої в опорну плиту (14). Встановіть за шкалою потрібну ширину розпилу за допомогою відповідної позначки кута розпилу (10) або (9). Міцно затягніть смушковий гвинт (8).

Пиляння з допоміжним упором (див. Рис. Е)

Для обробки великих заготовок або для відрізання прямих країв Ви можете закріпити на заготівлі як допоміжний упор дошку або рейку і вести дискову пилу опорною плитою уздовж допоміжного упору.

Пиляння з направляючою рейкою (див. Малюнки G-H)

З направляючої рейкою (30) Ви можете виконувати прямолінійні пропили. Фрикційне поверхня запобігає зісковзування направляючої рейки і забезпечує дбайливе поводження з поверхнею заготовки. Покриття направляючої рейки забезпечує легке ковзання електроінструменту. Гумова кромка направляючої рейки запобігає виривання матеріалу при розпилюванні деревини. Для цього пильний диск повинен прилягати зубами безпосередньо до гумової кромці. Для роботи з направляючою рейкою (30) потрібен адаптер (29). Адаптер для направляючої рейки (29) встановлюється таким же чином, як і паралельний упор (11). Для точного різання з направляючою рейкою (30) потрібно виконати наступне:

- Покладіть направляючу рейку (30) бічним виступом на заготівку. Сторона з гумовою закраіною повинна бути звернена до заготівлі.

- Поставте дискову пилу з попередньо встановленим адаптером напрямної рейки (29) на направляючу рейку (30).

- Встановіть бажану глибину і нахил пропила. Візьміть до уваги маркування на адаптері направляючої рейки (29) для встановлення різних кутів нахилу, див. Рис. G.

- Вирівняйте дискову пилу за допомогою адаптера направляючої шини так, щоб пильний диск (21) прилягав зубами до гумової закраїні. Положення пилкового диска (21) залежить від обраного кута розпилу. Не врізайтеся в напрямну рейку.

- Міцно затягніть смушковий гвинт (8), щоб зафіксувати позицію адаптера напрямної рейки.

- Зніміть дискову пилу з попередньо встановленим адаптером (29) з напрямної рейки (30). - Вирівняйте напрямну рейку (30) на заготівлі так, щоб гумова закраїна точно прилягала до крайки бажаного пропила.

- Напрямна рейка (30) не повинна виступати на край заготівки, що розпилюється

- Закріпіть напрямну рейку (30) на заготівлі за допомогою відповідних затискних пристроїв, напр., струбцин. Поставте електроінструмент з встановленим адаптером (29) на напрямну рейку.

- Увімкніть електроінструмент і ведіть його з помірною подачею в напрямку різу. За допомогою з'єднувальної деталі (31) можна з'єднати дві напрямні рейки. Кріплення здійснюється чотирма гвинтами, що знаходяться в з'єднувальній деталі.


Дискова пила Bosch GKS 160 -Відеоогляд
Схожі товари