Диск для різання бетону d 500 Distar Classic - оренда, прокат

к
Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований
Коли бетонні роботи вимагають виконання якісної і оперативної різання поверхні, виникає необхідність у застосуванні алмазних ріжучих полотен, отримати яке дозволить оренда диска для різання бетону Distar Classic в Києві. Оскільки дане полотно має сегментарную конструкцію, воно здатне збільшити продуктивність вироблених робіт більш ніж на третину. Не менш важливою особливістю є нанесена на сегменти абразивна кромка, до складу якої увійшли крупинки алмазів. Вступаючи у взаємодію з бетонним покриттям, саме вони руйнують його структуру, забезпечуючи відмінну прохідність і якість оброблюваного шва. І що примітно, завдяки таким властивостям, коло без проблем прорізає і залізобетон, тротуарну плитку і твердий цегла.
Маючи діаметр 500 мм, прокат диска по бетону Distar Classic дозволяє отримати оснащення для бензорізів і шоврезчиков середньої потужності, до 12 кВт. Разом з ними полотно здатне обробляти прорізи на глибину до 175 мм, яких буде цілком достатньо для виконання різного роду технологічних швів, проведення демонтажу, глибокого штроблення або прокладки підземних комунікацій. Володіючи чудовим ресурсом, коло може використовуватися протягом тривалого часу, суттєво зменшуючи витрати будівництва. Зазначимо інші особливості:
Розрахований на застосування систем вологого різання;
Володіє антикорозійними властивостями;
Впевнено розрізає армуючі перешкоди;
Шви не вимагають додаткової обробки;
Має стандартний діаметр посадки.
Окремо відзначимо вартість оренди диска по бетону Distar Classic в Києві, яка не залежить від терміну експлуатації, а розраховується пропорційно абразивного зносу кромки, 1 мм якої обходиться всього в 320 грн.
Диск для різання бетону d 500 Distar Classic -Відеоогляд