Диск для різання бетону d 350 Distar Classic - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований
Проводячи ті чи інші роботи, що передбачають розрізання бетонних основ і площин, важливо подбати не тільки про наявність потужного ріжучого інструменту, але і про якісні полотна, які сьогодні надає прокат диска для різання бетону Distar Classic в Києві. Дане пристосування здатне забезпечити максимальну якість і оперативність проведення робіт, що може бути особливо важливо для будівельника. Високі показники досягаються за рахунок сегментарної конструкції полотна, а також розміщення на його крайці абразивної смуги з напиленням, до складу якого входять мелкофракционные алмази. Саме вони, будучи самим твердим природним мінералом, забезпечують високу прохідність і продуктивність, руйнуючи структуру матеріалу, що розрізається.
Прокат диска для різання бетону Distar Classic надає оснащення для среднемощных швонарізчиків і бензорізів, розрахованих на генерацію до 12 кВт. При цьому, самі відрізні круги будуть однаково ефективні, як при застосуванні систем охолодження, так і без них. Маючи діаметр 350 мм, працюючи в тандемі з практично будь-яким среднемощным пристроєм, оснащення дозволить прорізати матеріал на глибину до 175 мм всього протягом 15-20 секунд. І що примітно, такі властивості дозволяють продуктивно використовувати полотно при різанні армованого залізобетону, твердого цегли, тротуарної плитки та інших. Інші особливості:
Залишає шов шириною до 1,6 мм;
Володіє антикорозійними властивостями, допускаючи використання водяного охолодження;
Володіє високим ресурсом;
Не залишає сколів та інших дефектів, які потребують обробки.
Ціна диску для різання бетону Distar Classic напрокат не залежить від терміну його використання і обчислюється пропорційно зносу, 1 мм якого обійдеться всього 179 грн.
Диск для різання бетону d 350 Distar Classic -Відеоогляд