Диск для різання бетону d 300 Distar Classic - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований
Різак бетонованих поверхонь завжди вимагає застосування не тільки потужного ріжучого інструменту, але і якісної оснастки, отримати яку, уникаючи її покупки, дозволяє оренда диска для різання бетону Distar Classic в Києві від компанії Будпрокат. Дане високотехнологічне полотно, розроблене вітчизняними виробниками, здатне без проблем впорається з самими твердими будматеріалами, такими як залізобетон, асфальт, піщаник, асфальтобетон, тротуарний бордюр, плитка та інші. Такі високі ріжучі показники виконані за рахунок розміщення на його крайці 10-міліметрової абразивної смуги з напиленням з дрібнофракційних алмазів. Взаємодіючи з матеріалом, вона руйнує його структуру, виконуючи необхідну працівникам пиляння матеріалу.
За рахунок великого діаметру в 300 мм, диск для різання бетону Distar Classic в оренду, буде виступати в якості оснастки для среднемощных шоврезчиков і бензорізів, потужністю, що не перевищує 10-12 кВт. Разом з ними, виконуючи пропил на глибину до 125мм, полотно здатне виконати будь-які поставлені перед ним завдання, такі як нарізка технологічних, температурних або деформаційних швів, прокладка підземних комунікацій, демонтаж та інші заходи. Звернемо увагу на інші особливості:
Високий витратний ресурс дозволяє проводити тривалий пиляння;
Завдяки антикорозійним властивостям, розрахована на використання систем вологого різання;
Без проблем ріже армуючі перешкоди;
Висока прохідність в найбільш щільних матеріалах;
Сегментована структура сприяє підвищенню якості пиляння.
Вартість прокату диска для різання бетону Distar Classic залежить від його зносу – 1 мм абразивного напилення коштує 110 грн, незалежно від строків експлуатації.
Диск для різання бетону d 300 Distar Classic -Відеоогляд