Диск для різання асфальту d 500 Distar Sprinter - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований
Коли якість і оперативність розрізання асфальту виходить на передній план, особливу увагу необхідно приділяти використовуваним полотнам, отримати які дозволить оренда диска для різання асфальту Distar Sprinter. Дане полотно має сегментну конструкцію, за рахунок якої продуктивність вирощуваних з його допомогою робіт збільшується не менше, ніж на третину. Більш того, за рахунок ряду скошених зубів, виробник виключив надмірний знос полотен в місцях зварювання сегментів, а також прилипання матеріалу, що розрізається, чим збільшив швидкість обертання. Більш того, на самих сегментах розміщена 10-милиметровая абразивна кромка, до складу якої увійшли мелкофракционные алмази – саме з їх допомогою забезпечується найбільша прохідність в пропиливаемой поверхні.
Що примітно, прокат диска по асфальту Distar Sprinter в Києві дозволяє отримати оснастку на среднемощные бензо - і електрорізи, потужністю до 12 кВт. Маючи 500 мм в діаметрі, відрізний круг здатний обробляти рез, глибина якого складе до 175 мм Таких показників цілком достатньо для виконання більшості робіт, таких як прокладка підземних комунікацій, нарізка деформаційних або температурних швів, а також демонтаж. Маючи чудовий ресурс, полотно може використовуватися істотно довше, ніж аналогічні вироби. Зазначимо інші особливості:
Розрахований на застосування системи вологого різання;
Володіє антикорозійними властивостями і може використовуватися в будь-яких умовах;
Без проблем ріже армуючі перешкоди;
Не залишає будь-яких істотних дефектів;
Виготовлено в Україні.
При всьому цьому, ціна оренди диска по асфальту Distar Sprinter не залежить від терміну його використання, а обчислюється пропорційно зношування алмазного кромки, 1 мм якої обходиться всього в 387 грн.
Диск для різання асфальту d 500 Distar Sprinter -Відеоогляд