Диск алмазний 230-22,23 Bf Stone BOSCH (для штроборіза) - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
30 30 30 30 200
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований
Для проведення різання твердих порід каменів буде потрібно застосування високоякісних відрізних полотен, отримати які дозволить оренда алмазного диска BOSCH Bf Stone від компанії Будпрокат. Даний коло має сегментарную конструкцію, яка дозволяє йому розрізати надтверді поверхні з особливою продуктивністю. В якості основного ріжучого елемента виступає 10-міліметрове абразивне покриття, до складу якого як раз і увійшли крупинки алмазів. Взаємодіючи з поверхнею за допомогою тертя, мінерал руйнує структуру матеріалу, завдяки чому і робить роботу з такими матеріалами можливою. Що примітно, таким способом, полотно може впоратися з самими стійкими породами, навіть такими як граніт, піщаник, мармур та іншими.
Важливо те, що прокат алмазного диска BOSCH Bf Stone дозволяє отримати полотно, діаметром 230 мм, завдяки чому вона найбільш підходить для установки на штроборізи, деякі електрорізи або ручні болгарки. Залежно від використовуваного обладнання, коло здатний забезпечити глибину якісного реза, яка буде варіюватися від 100 до 400 мм. Оброблювані штроби можуть використовуватися для виконання різних завдань, починаючи від прокладання трубних та кабельних комунікацій і закінчуючи навіть демонтажем. Зазначимо інші особливості:
Не розрахований на використання систем вологого різання;
Має досить високий ресурс, дозволяючи використовувати максимально довгостроково;
Травмоопасен, тому вимагає дотримання техніки безпеки;
Має стандартний посадковий діаметр.
При всьому цьому, ціна на алмазний диск BOSCH Bf Stone напрокат обчислюється пропорційно витраті 10-міліметрового абразивного полотна і не залежить від термінів використання.
Диск алмазний 230-22,23 Bf Stone BOSCH (для штроборіза) -Відеоогляд