Оренда та прокат бетономішалок

Бетономішалка - це будівельна машина, основним завданням якої є виготовлення цементу. Такий агрегат затребуваний не тільки у великому будівництві, але і у звичайному домашньому господарстві

Види бетономішалок і їх призначення

Бетономішалки розрізняють ручні і електричні. Звичайно ж, електрична бетономішалка набагато зручніша і практичніша, оскільки звільняє руки майстрів і дає їм можливість займатися іншими справами. Механічна прекрасно підійде для домашнього використання, коли обсяги роботи невеликі.

За типом дії бетономішалки бувають:

- гравітаційної дії;

- примусової дії, які в середині мають спеціальні лопаті, розмішуючи суміші.

Якщо такий агрегат потрібен на короткий час, то найоптимальнішим варіантом буде його орендувати.

Оренда бетономішалок в Києві

Оренда бетономішалок в Києві достатньо вигідна, оскільки у кожного є можливість орендувати агрегати різних типів і моделей, а якщо модель по якимось критеріями не підійде, то її дуже просто поміняти на іншу. Компанія «Будпрокат» пропонує прокат бетономішалок за доступними цінами на вигідних умовах. Ціна оренди бетономішалок в Києві та Харкові буде залежати від терміну оренди і типу бетономішалки. Оренда обладнання в компанії «Будпрокат» буде вигідна для кожного, оскільки крім низьких цін і якісного обладнання, менеджери компанії вирішують всі проблеми, що виникли з ремонтом бетономішалок або їх поломкою.