Бетономішалка FORTE EW7150, 150л - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
120 150 120 120 1500
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Бетономішалка Forte EW7150 - професійний інструмент, який характеризується своєю надійністю і якістю приготування суміші. Присутність транспортувальних коліс робить роботу з бетономішалкою максимально комфортною, а потужність двигуна в 550 Вт зробить готову суміш за рекордно малий проміжок часу. Бетономішалка Forte EW7150 - це завжди висока якість приготування суміші і довгий термін служби, за рахунок якісно виготовлених міцних деталей і металевої конструкції.

Потужність двигуна 550 Вт, вага 54 кг, Ємність готової суміші 85 л.

Габарити:

 • висота - 82см
 • довжина - 72 см
 • ширина - 43 см

Технічні характеристики бетономішалки FORTE EW7150, 150 л.:
Незважаючи на невелику потужність, яка складає 550 Вт, двигун бетономішалки серії FORTE EW7150 дозволяє при максимальній місткості барабана бетономішалки в 150 літрів забезпечувати приготування готової бетонної суміші об'ємом 85 літрів. Бетономішалка FORTE EW7150 має в транспортабельної стані невелику вагу (54 кг), що при врахуванні того, що бетономішалка має колеса на опорній лапі, дозволяє з легкістю здійснювати її переміщення.


Як правильно користуватися бетономішалкою?

1) Використання бетономішалки

 • Не перевантажуйте бетономішалку.

 • Не використовуйте бетономішалку, якщо не працює клавіша «вмикання/вимикання» («ON / OFF»). Бетономішалка, в якій несправна кнопка вмикання/вимикання, становить підвищену небезпеку і повинна бути відремонтована до початку роботи.

 • Від'єднайте штепсель від джерела електроживлення перед проведенням будь-яких регулювань, заміни аксесуарів або приладдя, або при зберіганні бетономішалки. Такі профілактичні заходи щодо забезпечення безпеки зменшують ризик випадкового включення бетономішалки.

 • Зберігайте бетономішалку поза досяжністю дітей та інших людей, які не мають навичок роботи з бетономішалкою. Бетономішалка небезпечна в руках користувачів, що не мають навичок роботи.

 • Вчасно проводьте необхідне обслуговування бетономішалки. Належним чином обслуговані бетономішалки дозволяють більш легко і якісно виконувати роботу. Будь-яка зміна або модифікація забороняється, оскільки це може привести до поломки бетономішалки та / або травм.

 • Регулярно перевіряйте регулювання бетономішалки, відсутність деформацій робочих частин, поломки частин, а також стани бетономішалки, які можуть впливати на неправильну роботу. Якщо є ушкодження, відремонтуйте бетономішалку перед початком робіт. Багато нещасних випадків викликані погано обслуговуваними бетономішалками. Складіть графік періодичного сервісного обслуговування вашої бетономішалки.

Робота

 1. Для перемішування бетону залийте воду, завантажте бетонну суміш і перемішайте в обертовому барабані.

 2. Вивантажуйте перемішаний бетон підйомом розвантажувальної рукояті при барабані, що обертається
  Примітка : Повільно нахиляйте барабан для вивантаження суміші. Важливо здійснювати вивантаження плавно; при цьому агрегат врівноважується і залишається стійким.

 3. Вимикач електродвигуна бетономішалки має термічний захист для відключення у разі перегріву. Якщо агрегат відключився, дайте йому охолонути, потім продовжуйте роботу.

3) Додаткова інформація

Завжди відключайте бетономішалку від джерела живлення перед чищенням або технічним обслуговуванням.

 1. Чистіть бетономішалку після кожного використання і не допускайте накопичення залишків суміші.

 2. Всі рухомі деталі повинні бути злегка змащені.

 3. Слідкуйте за тим, щоб охолоджуючі ребра електродвигуна були чистими, і не допускайте накопичення на них бруду.

 4. Забороняється використовувати їдкі хімічні речовини та рідини для протирання корпусних деталей.

Примітка: При мийці бетономішалки водою не допускайте попадання води на електродвигун або вузол вимикача.


 

 
Бетономішалка FORTE EW7150, 150л -Відеоогляд
Схожі товари