Бензиновий генератор 380 SDMO HX 5000 T-S - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
330 350 330 310 2000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Коли будівельні завдання вимагають застосування автономного джерела електроенергії, впорається з ними максимально якісно допоможе лише генератор SDMO HX 5000 T-S в оренду в м Київ від компанії Будпрокат. Дана портативна електростанція, завдяки потужному японському бензиновому двигуну, здатна забезпечити енергією практично будь-який майданчик, потреби якої не перевищують 4 кВт. При цьому вона має досить економічною витратою палива, споживаючи близько 2,1 л за годину роботи при навантаженні в 80%. За рахунок таких показників і обсягу паливного бака в 5,3 л, тривалість безперервної роботи без дозаправки складе більше 2 годин. Система захисту від перевантажень в мережі і якісна електроніка сприяють роботі з навіть самими чутливими до перепадів приладами.

Станція розташована на міцній металевій рамі, що поглинає зайві вібрації, завдяки чому оренда генераторів SDMO HX 5000 T-S в г. Киев не завдасть серйозного дискомфорту при експлуатації. Ручна система запуску за допомогою дроселя забезпечить простий і швидкий пуск електростанції. Що примітно, апарат має три фази, які дозволяють використовувати пристрій не тільки в побуті, але і на промислових об'єктах при забезпеченні серйозного потужного устаткування. Відзначимо інші особливості:

- Має автоматичну систему зупинки двигуна при зниженні рівня масла;

- Вимагає використання бензину не гірше, ніж АІ-92;

- Компактні габарити гарантують транспортування в багажнику легкового автомобіля;

- Простий в експлуатації і не вимагає проходження додаткового інструктажу.

Завдяки таким чудовим якостям, прокат бензинового генератораSDMO HX 5000 T-S стане ефективним інструментом в питаннях забезпечення будівельних об'єктів автономним електрикою.

Бензиновий генератор 380 SDMO HX 5000 T-S -Відеоогляд