Оренда газових балонів

Часто транспортування зріджених газів, носить лише періодичний або навіть одноразовий характер, що робить покупку ємностей для їх зберігання нерентабельною - в таких випадках на допомогу працівникам приходить оренда газових балонів від компанії Будпрокат. Будучи дорогим обладнанням, їх покупка просто невигода при рідкій, нерегулярній використанні. У той же час, крім високої вартості, такі пристрої вимагає дотримання специфічних умов зберігання, порушення яких загрожує приходом ємностей в непридатність. В такому випадку уникнути необґрунтованих фінансових втрат допомагає прокат газових балонів в Києві. За рахунок того, що дана послуга надається на будь-який термін, за бажанням орендаря, вона відмінно підійде для:

- Одноразових робіт по газозварювання;

- Забезпечення газових пальників і переносних газових плит в польових умовах;

- Монтажу натяжних стель за допомогою теплопушек;

- Ізоляційних робіт на покрівлях і дахах багатоповерхових будинків;

- Потреб дорожнього будівництва, коштів портативного і мобільного обігріву;

- Використання на сучасних грилях і коптильних установках;

- Звичайною транспортування зрідженого пропан або бутан.

В асортименті компанії знайдуться як звичайні, так і композитні (підвищеної надійності) газові балони в оренду - всі вони характеризуються безпекою і стійкістю до різких перепадів температур. Приємно порадує наявність асортименту виробів, обсяг яких складе від 5 до 50 л, і що примітно, від нього зовсім не залежить ціна прокату. При цьому всі поставляються вироби укомплектовані всіма необхідними комплектуючими - вентилями, редукторами, в разі необхідності - рукавами. При використанні важливо дотримуватися встановлених ГОСТом правила експлуатації, про які вам обов'язково нагадають наші консультанти після підписання договору оренди газових балонів. Зокрема, важливо пам'ятати, що:

- Транспортування заповнених ємностей повинна здійснюватися виключно на тому транспорті, який здатний виключити механічні пошкодження, перегрів, потрапляння вологи і т.д .;

- Експлуатація ємностей повинна здійснюватися в діапазоні температур від -40 до +45 ° С;

- Неприпустимо використання виробів на горищах і в підвалах;

- При експлуатації і перевезення необхідно виключити попадання прямих сонячних променів;

- У разі виявлення витоку - використання ємностей неприпустимо.

Таким чином, прокат газових балонів дозволить вирішити масу проблем, а також непогано заощадити.