Балон газовий (пропан) - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
50 50 50 50 500
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

В наявності балони об'ємом на 50, 12 і 5 літрів.

УВАГА: будьте обережні ПІД ЧАС ВИКОРИСТАННЯ ГАЗОВОГО ОБЛАДНАННЯ, І НЕПРЕНЕБРЕГАЙТЕ ПРАВИЛАМИ БЕЗПЕКИ

 

Безпека використання пропан-бутанових сумішей

 

При роботі в стаціонарних умовах балони з пропан-бутанової суміші слід встановлювати поза приміщенням в окремих металевих шафах, що примикають до стіни будівлі, які мають природну вентиляцію через отвори вгорі і внизу шафи.

 

Встановлювати балони безпосередньо в приміщенні можна за умови щоденного виносу їх після закінчення роботи у відведений для зберігання місце.

Під час роботи у зварювального поста балон з пропан-бутанової сумішшю повинен знаходитися на відстані не ближче 2-3 м від кисневого балона, а при відборі газу - на відстані не менше 5 м від полум'я пальника і в вертикальному положенні. Якщо полум'я і потік гарячого металу спрямовані в бік балонів, то відстань подвоюють або ставлять спеціальні щити для захисту балонів від іскор.

Робітники повинні користуватися закритими захисними окулярами зі склом марки ГС і світлофільтрами; при витраті газу до 500 л / год - типу ГС-3, при витраті до 1500 л / год - типу ГС-7.

Герметичність з'єднання газопроводів, приладів і апаратури необхідно систематично перевіряти, використовуючи мильну емульсію. Застосовувати для цього відкритий вогонь забороняється.

Перш ніж приєднати редуктор до балона, слід продути вентиль балона, відкриваючи його на кілька секунд. При цьому необхідно попередньо переконатися, чи немає поблизу відкритого вогню. Від одного балона дозволяється працювати тільки одному зварнику.

Забороняється працювати без редуктора на балоні. На балон для пропан-бутану встановлюють редуктор РД-1БМ за допомогою накидної гайки з лівою різьбою.

Пропан-бутан роз'їдає гуму, тому потрібно ретельно стежити за гумовими мембранами, які повинні бути виготовлені з бензо-масломорозостойкой гуми по ТУ МХП № 1687-50. Редуктор і манометри для роботи з пропан-бутанової сумішшю фарбують в червоний колір.

Балони на робочому місці зварника необхідно оберігати від зіткнення з електричними проводами і сильного нагріву. Відстань між проводами і балонами встановлюють не менше 1 м.

Зріджені гази в рідкому стані мають великий коефіцієнт об'ємного розширення. Тому нагрівання і наповнення балонів повинні бути строго визначеними через небезпеку великого підвищення тиску газів і розриву балона. Максимально допустима температура нагріву балона 45 °. Якщо балон нагрівся до більшої температури, його негайно охолоджують.

При запаленні вентиль пальника відкривають тільки на півоберта.

Якщо в балоні відсутній газова подушка, його виносять з цеху і, поклавши на землю, відкривають вентиль на два оберти і випускають трохи зрідженого газу.

У холодні періоди року дозволяється підігрівати балон до температури + 30 ° гарячою водою або поміщати його на деякий час в тепле приміщення.

Слід користуватися шлангами тільки з тканинними прокладками ГОСТ 9356-60 і ГОСТ 8318-57, розрахованими на тиск від 6 до 10 кг / см2. Довжина шлангів не повинна перевищувати 20 м.

Застосовувати дефектні шланги, а також підмотувати їх ізоляційною стрічкою або іншим матеріалом забороняється. Зіпсовані місця шланга слід вирізати, окремі шматки з'єднувати спеціальними двосторонніми ніпелями. Не можна з'єднувати шланги за допомогою гладких трубок. Довжина стикуються відрізків повинна бути не менше 5 м.

При витоку газу в редукторі або в прокладках редуктора працювати забороняється. Слід пам'ятати, що хоча межі вибуховості пропану і бутану невеликі і ці гази менш вибухонебезпечні, ніж ацетилен, однак, пропан, випаровуючись в першу чергу і будучи важчий за повітря, може накопичуватися в судинах, поглибленнях підлоги і приямках. При запаленні пропан-бутанової суміші з киснем на посудинах, заглибленнями в підлозі або випадковому користуванні відкритим вогнем може статися вибух.

Забороняються зварювальні роботи в підвальних приміщеннях, в колодязях, шахтах і ємностях без витяжної вентиляції.

При роботі в приміщенні на пропан-бутанової суміші гази відсмоктуються з нижньої частини приміщення.

Для пропан-бутано-кисневого зварювання металів застосовують пальники двох типів: з попереднім підігрівом горючої суміші до закінчення її з мундштуків (пальники ГЗУ-2-62 і ГЗМ-2-62) і без підігріву (пальники ЦКУ-1-62 і ГЗМ- 1-62). Перші пальника відрізняються від других наявністю спеціальних підігрівачів, встановлених між мундштуками і трубками наконечників. У верхній частині підігрівача є чотири сопла. Через них проходить частина горючої суміші, утворюючи полум'я, яке, омиваючи підігрівач, нагріває його до температури 250-300 °.

Можна користуватися і звичайними ацетилено-кисневими пальниками, але при цьому слід застосовувати наконечники на два номери більше, ніж при зварюванні ацетилено-кисневим полум'ям.

Несправні шланги, редуктори, манометри повинні негайно замінюватися справними. При виявленні витоку газів в приміщенні роботи з відкритим вогнем негайно припиняють.

Зміст пропан-бутанової суміші в повітрі oт 5,2-13,8% за обсягом може призвести до вибуху.

Після закінчення зварювальник повинен закрити вентиль, зняти редуктор, на вулиці випустити газ з шланга через різак або пальник і прибрати шланги. Залишати для зберігання на робочому місці балони з газами - замінниками ацетилену забороняється. Не можна транспортувати балони з пропан-бутаном і киснем на візках з одного приміщення в інше і зберігати їх разом з кисневими балонами.

Балон газовий (пропан) -Відеоогляд
Схожі товари