Алмазні коронки в оренду

Однією з основних проблем алмазно-свердлильних технологій, є дорожнеча ріжучих бурів, впорається з якої, дозволяє компанія Будпрокат, надаючи прокат коронки по бетону в Києві разом зі свердлильним обладнанням. Бури - найголовніший технічний елемент алмазного буріння, за рахунок властивостей якого і здійснюється обробіток гранично якісних, рівних і не потребують обробки отворів. Саме з їх допомогою, свердління залізобетону, асфальту, граніту, пісковику, мармуру та інших надтвердих матеріалів стало можливо на побутовому рівні. Такі чудові якості реалізовані на полотнах за рахунок 10-міліметровою абразивної кромки, до складу якої входять дрібнофракційних алмази. Вступаючи у взаємодію з твердими поверхнями, алмази руйнують структуру інших матеріалів, ніж та забезпечують якісне проходження будь-яких будівельних поверхонь. Таким чином, алмазна коронка по бетону напрокат, в залежності від діаметра, відмінно підійде для:

- Демонтажних робіт з бетонними перегородками і залізобетонними перекриттями;

- Свердління повітропроводів в цегляній кладці і бетонних плитах;

- Обробітку віконних і дверних прорізів;

- Прокладки водопроводів, газопроводів, інших трубних комунікацій;

- Встановлення кондиціонерів, точкових світильників, розеток, вимикачів та інших робіт.

Асортимент компанії дозволяє отримати будь-які бури, від 32 до 300 мм в діаметрі. За рахунок цього, оренда коронок по бетону буде однаково актуальна як для установок алмазного буріння, так і для ручного дриля амазного сверденія. Що примітно, всі наявні в асортименті бури створені з високоякісної нержавіючої сталі, за рахунок чого вони розраховані на застосування систем водяного охолодження, що зберігають їх ресурс. На окрему увагу заслуговує конструкція бурів і змінний порядок розміщення алмазних сегментів. За рахунок реалізації такого принципу вдається досягти максимально чудової якості стінок отвору, підвищується ресурс полотна і зменшується його зношення. Тому оренда коронки для алмазного буріння - це ще й чудова економія. Відзначимо інші особливості:

- Без проблем проходять армопоясу та інші перешкоди в залізобетоні;

- Не залишають сколів, тріщин, нерівностей і інших дефектів свердління;

- Мають низький рівень вібрації і виділення пилу;

- При 40-сантиметрової довжини, передбачають монтаж 20-сантиметрового подовжувача.

При цьому, ціна на оренду Алмазна коронка Києві не залежить від термінів її експлуатації і розраховується виходячи з зносу абразивної кромки, пропорційно первісної вартості бура.