Аренда установок алмазного сверления в Киеве

Алмазне свердління дозволяє проробляти отвори різної глибини і діаметру (від 32 до 300 мм). Буріння проводиться в твердих матеріалах - високоармірованного бетон, мармур, граніт і ін., А також в цеглі і неармованому бетоні. Алмазне буріння, на відміну від перфораторів, виключає руйнівні вібрації, які негативно впливають на свердління. Коронки створюють отвори необхідного діаметра без додаткової обробки.
При експлуатації установок шум і пил скорочується до мінімуму.

До переваг алмазного свердління також можна віднести відсутність тріщин після свердління, безпеку, чистота і швидка швидкість роботи. Алмазними коронками можна свердлити цегла, залізобетон, бетон, монолітний залізобетон, керамзитобетон, камінь, ФБС, піноблок, асфальт.

 
Використання бака для води в установках алмазного свердління
Алмазне свердління є прекрасною альтернативою будь-яким іншим способам отримання отворів в бетоні, цеглі та залізобетонних конструкціях. Робота такого обладнання характеризується високою точністю, відносно низьким рівнем шуму і пилу. Крім того, працюючи з установкою алмазного буріння, ви можете бути впевнені в тому, що навколишній матеріал не постраждає - вібрація від техніки мінімальна, вона не травмує решту стіну.

При використанні алмазного інструменту виникає необхідність в залученні додаткових пристосувань. Наприклад, вакуумного насоса або бака для води. Справа в тому, що при роботі алмазна коронка сильно нагрівається, що здатне привести до заклинювання всієї частини установки, випадання ріжучих елементів (псування бурової головки), розпаювання алмазних частин і так далі.

Щоб цього не відбувалося, потрібно застосовувати спеціальний бак для води. Подача рідини до буру не тільки охолоджує його, але практично повністю ліквідує утворення пилу. Такі баки можуть оснащуватися електричними або ручними насосами. Електричні варіанти вважаються більш громіздкими і незручними.

У нас ви можете взяти в оренду бак для води з ручним насосом разом з установкою алмазного свердління. Подачу рідини, в цьому випадку, необхідно здійснювати самостійно, однак це не заважає роботі і не порушує безпеку експлуатації обладнання. Крім того, ручний насос вважається більш зручним, оскільки проста конструкція краще захищена від збоїв в роботі.

Будпрокат пропонує місткі, але компактні баки уз ударопрочних матеріалів, які стануть незамінними на вашій будівельному майданчику. Звертайтеся до наших менеджерів, і вони допоможуть вибрати найбільш підходящі саме вам алмазні інструменти, а також всі супутні аксесуари напрокат.