Агрегат фарбувальний WAGNER Project Pro 117 - оренда, прокат - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
315 350 315 315 5000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

АГРЕГАТ ФАРБУВАЛЬНИЙ WAGNER PROJECT PRO 117 ОПИС
Фарбувальний агрегат Wagner Project-Pro-117 - це компактне і легке поршневе пристрій високого тиску для безповітряного розпилення рідких матеріалів. Оснащений гнучким збірними шлангом, через який насосом всмоктується рідина, і зручною ручкою для транспортування. Пристрій Wagner Project-Pro-117 вигідно брати в оренду для будівництва та ремонту малоповерхових будівель, проведення оздоблювальних робіт. Він прекрасно працює з широким спектром матеріалів: фарбами, емалями, лаками, антисептичної і захисним просоченням, грунтовками і розчинниками.

Агрегат фарбувальний Wagner-Project-Pro-117 беруть в оренду для того, щоб підвищити якість фарбування різних поверхонь.

функціонування
Принцип роботи такий. Відбувається паркан лаку (емалі і т.д) з ємності насосом. Потім він подається за допомогою тиску 200 бар через шланг в фарбувальний пістолет і розпорошується. Покриття виходить однорідним за текстурою і кольором, при цьому витрачається мінімум матеріалів.

Характеристики
Завдяки шлангу, довжина якого 7,5 м, Wagner-Project-Pro-117 під час оренди приємно здивує тим, що проведе забарвлення навіть у важкодоступних місцях. Без проблем переміщається по будівельному об'єкту. Наявність розташованої на корпусі ручки дозволяє його легко транспортувати на великі відстані.

Тип харчування - від електромережі при напрузі в 220 В. Подає - 1 літр на хвилину. Розпорошує з відстані в 25 см. Потужність двигуна - 670 Вт.

Агрегат фарбувальний WAGNER Project Pro 117 - оренда, прокат -Відеоогляд
Схожі товари