Інверторний зварювальний апарат SSVA-160-2 - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
135 150 135 120 1500
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Номинальное напряжение питания,B

220В


Рабочее напряжение питания,B

165 - 275В

Или эквивалентное сопротивление сети не более 4Ом.

Рабочий диапазон температур окружающей среды

-30°С +45°С


Потребляемая мощность (бытовая сеть 220В,16А),Bт

не более 2700Вт (12А)

При постоянном выходном токе до 110А.

Потребляемая мощность (бытовая сеть 220В,16А),Вт

не более 3500ВТ (16А)

При постоянном выходном токе до 140А.

Потребляемая мощность (промышленная сеть 220В,25А),Вт

не более 5500Вт (25А)

При постоянном выходном токе до 160А.

Потребляемая мощность (промышленная сеть 220В,25А),Вт

Кратковременная, 0,2сек.,

не более 6700Вт (30А)

в режиме Ручной Дуговой сварки (ММА) с максимальными установками при отрыве дуги.

Потребляемая мощность холостого хода,Вт

не более 40Вт


Максимальный ток короткого замыканияб,А

~250А


Постоянная нагрузки (ПН) при нормальных условиях, не менее

до 135А– 100%

160А – 60%


КПД, не менее

87%


Диапазон регулировки выходного напряжения, режим MIG/MAG,В

12,4 - 24,6


Сопротивление изоляции, при напряжении 2,5КВ, не менее

50МОм

Типовое – 300МОм

Габаритные размеры ДхШхВ,мм.

485х140х230


Масса, не более

10кг

Без сварочных кабелей

опис:


Інверторний зварювальний апарат SSVA-160-2 добре захищений, так як зашитий в металевий корпус. Він стійкий до спеки. Також за рахунок металевого покриття можна працювати в курному або вологому приміщенні, апарат добре захищений. Також він може працювати в мережах з малим напругою. Один з плюсів, це те, що його коефіцієнт корисної дії (ККД) досягає 87%. Він дуже міцний і надійний, тому що навіть якщо Ви його упустите з невеликої висоти з ним нічого не трапиться. У цього апарату присутні зручні режими роботи, такі як: «Гарячий старт», «Форсована дуга», «Антіпріліпаніе», завдяки яким навіть у новачків буде достатньо хорошої якості результату зварювання.
Фірма "Будпрокат" пропонує Вам взяти в оренду інверторний зварювальний апарат SSVA-160-2 за доступну ціну. Адже дешевше взяти таке обладнання в оренду, ніж купити його. Також ми гарантуємо Вам якість і практичність нашого обладнання.

 
 Як правильно користуватися зварювальним апаратом?

1) Підготовка до роботи

- З'єднайте з апаратом зварювальні кабелю з дотриманням полярності для проведеного типу зварювання.
- Закріпіть клему заземлення в безпосередній близькості від місця зварювання, щоб зменшити опір зварювального контуру.
- Увімкніть мережевий вимикач, розташований на задній панелі, в положення "ON" (вгору).
Миготлива точка на індикаторі відображає процес зарядки вхідних ємностей. Після подвійного звукового сигналу Ви побачите букву «А» в першому розряді (режим MMA) і поточне предустановочной значення електричного струму.
- Встановіть необхідний струм натисканням на кнопку «+» або «-»
Апарат готовий до роботи.
У процесі інтенсивної зварювання електродом 4-5мм при високій температурі навколишнього середовища може спрацьовувати термозахист апарату. Спрацьовування термозахисту супроводжується потрійним звуковим сигналом і миготінням літери «t» на дисплеї, а подвійний звуковий сигнал повідомляє про можливість продовження зварювання.
Час охолодження становить 1-1,5мін., Термозахист є штатним режимом і ніяких негативних наслідків для апарату не несе.

2) Робота з обладнанням

Зварювання покритими електродами супроводжується утворенням шлаку, який необхідно видаляти після кожного проходу. Це дуже важливо для отримання однорідного і гладкого шва. Для видалення шлаку добре підходить невеликий молоток або металева щітка (якщо шлак пухкий).

Зварювальні роботи різними типами електродів:
- Електроди з основним покриттям для зварювання постійним струмом (УОНИ 13/55 та ін.) Використовуються переважно в тих випадках, коли зварене з'єднання повинно мати гарні механічні властивості. Зварювання виконують постійним струмом на зворотній полярності (Електродотримачі повинен бути підключений до клеми "+")
 Для отримання якісного шва електроди вимагають обов'язкової прокалки. Після обриву дуги завжди залишається козирок обмазки, який довший металевого стержня електрода міліметра на 2 ... 3. При повторному запалюванні дуги довше ніж через 2-5сек. потрібно дозованим ударом відбити козирок і залишки шлаку з торця електрода. Дане покриття особливо часто використовується при зварюванні труб, так як воно надає зварювальної ванні підвищену в'язкість і забезпечує більшу глибину провару шва.
- Зварювання електродами з покриттям для змінного струму з рутиловим і ін. Покриттями (МР-3, АНО-21 та ін.) Можна проводити як прямий ( "+" на деталі), так і зворотної ( "-" на деталі) полярністю. Вибір полярності залежить від умов проведення робіт.
"-" На деталі (зворотна полярність) дає більш стійку дугу на неякісних електродах, менше гріє зварювану деталь. Переважно для зварювання тонких металів, зварювання у важкодоступних місцях. Електрод горить швидше.
"+" На деталі (пряма полярність) дасть більше тепла в зону зварювання, переважно для теплоємних зварювальних поверхонь. Електрод горить повільніше. При виборі робочих струмів і полярності керуйтеся таблицями, зазначеними на упаковці електродів. При виборі електрода можна керуватися таким правилом: діаметр електрода повинен бути приблизно дорівнює товщині зварюваної деталі. Якщо товщина зварюваної деталі перевищує 3 мм, необхідно виконати одно- або двосторонню V-образну оброблення крайок.

 3) Управління та індикація

На лицьовій панелі зварювання розташовані органи управління і індикації:


Кнопка «РЕЖИМ» - вибір режиму роботи.
При включенні завжди включається режим роботи, встановлений перед вимиканням апарата. Режими роботи відображаються символами «А.», «А», «U», «b», «t» в першому розряді індикатора.

Кнопка «Функції» - вибір додаткових функцій поточного режиму.

Кнопка «+» - збільшення
поточного значення струму в режимі джерела струму або поточного значення напруги в режимі джерела напруги під час заряджання акумуляторів.

Кнопка «-» - зменшення поточного значення струму в режимі джерела струму або поточного значення напруги в режимі джерела напруги під час заряджання акумуляторів.

Список можливих режимів:
Символ «А.» - основний режим ММА. 3-180А. Ручна дугова зварка плавиться без обмеження вихідної напруги. Кнопкою «ФУНКЦІЇ» можна встановити нахил Вольт-амперні характеристики (ВАХ), тобто жорсткість зварювальної дуги в одне з чотирьох положень.
У режимі ручного дугового зварювання поперемінно з буквою «А.» блимає цифра від 1 до 4.

Перемикання жорсткості кнопкою «Функції»:
1 - М'яка Вольт-амперна характеристика (ВАХ). Струм короткого замикання на ~ 10% вище струму на робочому ділянці. Для делікатної зварювання нержавіючих сталей при практично повній відсутності бризок. Якісний шов без раковин. Рекомендується для зварювання труб високого тиску.

2 - Струм короткого замикання на ~ 25% вище струму на робочому ділянці.

3 - Струм короткого замикання на ~ 50% вище струму на робочому ділянці. Рекомендований режим для більшості зварювальних операцій.

4 - Струм короткого замикання на ~ 90% вище струму на робочому ділянці. Зварювання в незручних положеннях, неякісний електрод, робота на слабкій мережі, різання металу.
    
Символ «А» - додатковий режим ММА. 3-180А. Ручна дугова зварка плавиться з обмеженням вихідної напруги для безпечної роботи в сирих приміщеннях. Кнопкою «ФУНКЦІЇ» можна встановити нахил Вольт-амперні характеристики (ВАХ), тобто жорсткість зварювальної дуги в одне з чотирьох положень (див. вище)

Символ «U» - режим МIG / MAG. Зварювання дротом 0,6-1,0мм в напівавтоматичному режимі в середовищі захисних газів, а так само зварювання самозахисного дротом. Напруга від 12,4В до 24,6В з кроком 0,2 В встановлюється кнопками «+» і «-».
 Для управління джерелом струму на силовий платі обладнано роз'ємом підключення кнопки. Для постійного включення джерела струму в цьому режимі можна встановити дві перемички на контакти 1-2 і 3-4. Роз'єм розташований на платі під силовим трансформатором.

Символ «b» - автоматична зарядка акумуляторів струмом 5-110А, допомога пуску двигуна спільно з акумулятором до 240А.
зарядка:
     встановлюємо режим «b»;
     встановлюємо струм 3-6А;
    дотримуючись полярності підключаємо клеми до акумулятора.
Закінчення зарядки сигналізується звуковим сигналом. У режимі зарядки акумуляторів можна самостійно встановити максимальну напругу зарядки наступним чином:
    Контролюючи вольтметром напругу на повністю зарядженому акумуляторі в режимі зарядки утримуємо кнопку «функції» і виставляємо необхідну напругу 13,8-14,5В кнопками «+» і «-».

Інверторний зварювальний апарат SSVA-160-2 -Відеоогляд