Інфрачервоний рідкопаливний нагрівач MASTER XL 9 S - оренда, прокат

Ціна прокату інструменту на добу Застава
c 8:00 до 18:00 1-2 дня 3-5 днів від 6 днів
290 300 290 290 4000
Ціни вказані в гривні з урахуванням ПДВ
Здійснюємо доставку
Приймаємо VISA і MASTER CARD
Товар сертифікований

Оренда рідкопаливного інфрачервоного нагрівача в «Будпрокат» - економічно вигідне рішення, яке допоможе вирішити ряд проблемних ситуацій. Він знадобиться вам для обігріву і просушування будівельних ділянок відкритого і закритого типу (особливо при оздоблювальних роботах), складських приміщень, споруд агропромислового комплексу, деревообробних цехів. Максимальна ефективність досягається способом обігріву - інфрачервоним випромінюванням. Завдяки йому нагрівається не повітряний простір, а навколишні предмети, які, в свою чергу, також віддають тепло.
Перш ніж взяти в прокат рідкопаливний інфрачервоний обігрівач, скористайтеся консультаційними послугами від наших експертів. Вони проінформують вас, як оптимально використовувати прилад в певній ситуації. Місткий паливний бак розрахований на значно кількість (60 л.) Дизельного пального, що забезпечує безперебійну роботу на тривалий час. Є індикатор, який сповістить вас про необхідність заправки. Камера, де відбувається згоряння продукту, виконана з термостійкої кераміки, обладнана фотоелементом і електронним блоком стабілізації полум'я, що робить експлуатацію безпечною.
Оформивши оренду теплової гармати, ви можете замовити на додаткових умовах доставку в потрібне вам місце. Там її легко буде встановити, оскільки для цього передбачені великі колеса і зручні ручки. Під час робочого процесу їх можна скласти. На панелі управління знаходиться двоступеневий регулятор потужності. В якості додаткової функції можна використовувати виносний термостат для віддаленої регулювання температури. Обігрівач працює майже безшумно, а горюча речовина згоряє без залишків.

 

 

Инфракрасный жидкотопливный нагреватель MASTER XL 9 S

 

 


  Як правильно користуватися рідкопаливним нагрівачем?


 

 

         1) Необхідно дотримуватися всіх вказівок з техніки безпеки.

         2) Наповнити бак дизельним паливом або пальним.

         3) Закрити кришку бака.

         4) Підключити електропровід до заземленого настінного джерела з напругою, відповідною параметрам, зазначеним на інформаційній табличці нагрівача.

      Інформація з техніки безпеки

             Увага! Щоб уникнути загрози вибуху або пожежі потрібно використовувати тільки гас або дизельне топіліво.

      1. Перед наповненням бака слід погасити всі джерела полум'я, в тому числі контрольний вогник, і залишити обігрівач охолоджуватися.

      2. Під час наповнення бака слід проконтролювати всі паливні канали, а також сполуки на предмет їх герметичності. Всі вади мають бути усунені перед повторним введенням в дію нагрівача.

      3. Ні в якому разі не можна користуватися нагрівачами в приміщеннях, в яких знаходиться бензин, розчинник для фарб або інші легкозаймисті субстанції.

      4. Нагрівачами слід користуватися виключно в добре провітрюваних приміщеннях.

      5. Під час переміщення або складування слід пам'ятати про горизонтальне положення нагрівача, щоб уникнути розливу палива.

      6. Невикористаний нагрівач слід відключити від електромережі.

      7. Ні в якому разі не можна розміщувати нагрівач у житлових приміщеннях.

      8. Не можна затуляти вхідні і вихлопні отвори для повітря.

      9. Не можна маніпулювати в межах розігрітого, приєднаного до електромережі або працюючого нагрівача; не можна переміщати його, поповнювати паливо в баку, а також виконувати будь-які роботи з техобслуговування.

    10. Дим, що виникає під час першого підключення нагрівача, виникає в результаті спалювання органічних матеріалів, що випаровуються,які знаходяться в камері спалювання, а також антикорозійного масла, яким покрита поверхня пальника. Через кілька хвилин дим припиниться.

     11. Шкала робочих температур оточення нагрівача становить від -30 С до +40 С.

      Схема працюючого нагрівача в розрізі

Інфрачервоний рідкопаливний нагрівач MASTER XL 9 S -Відеоогляд