Ленточная шлифмашина Makita 9911 450мм - аренда, прокат

Посмотрите видео перед тем как взять в аренду
Ленточная шлифовальная машина 9911 с компактным размером.Хорошая баллансировка обеспечивает лёгкость для работающего.Можно шлифовать как стены, так и края угла. Низкошумная. Автоматическая система регулировки положения ленты не требует проведения дополнительных манипуляций. Электронная регулировка скорости вращения ленты.
Цена проката инструмента в сутки Залог
c 8:00 до 18:00 1-3 дня 4 и более дней От 10 дней
130 150 130 130 1000
ПоказательЗначение
Производитель Makita
Модель 9911
Мощность, Вт 650
Длина ленты, мм 457
Ширина ленты, мм 76
Скорость протяга ленты, м/мин 75-270
Масса, кг 2,6
Ленточная шлифмашина Makita 9911 450мм описание

Проведення підготовчих робіт перед фарбуванням або фінальна шліфування, вимагають використання якісного обладнання, яке дозволяє отримати оренда стрічкової шліфмашина Makita 9911 в Києві від компанії Будпрокат. Цей професійний інструмент для шліфування плоских поверхонь має досить просту конструкцію з корпусу, двигуна і двох валиків, на яких натягнута абразивна шліфшкурка, що стикається з робочою поверхнею і виконує всю роботу. При невеликій ширині стрічки 76 мм, та швидкості її обертання, яка регулюється в межах від 75 до 270 м/хв, вона без проблем дозволить виконати середній і навіть великий обсяг роботи, наприклад, з підготовки підлоги до фарбування.
Завдяки конструктивним особливостям і відкритій стороні корпусу, стрічкова шліфувальна машина Makita 9911 на прокат відмінно справляється з роботами по краях заготовок і в кутах. Для додаткового зручності користувача, конструкція оснащена другий наполегливої ручкою, на якій розміщений швидкісний контролер, що забезпечує правильний підбір режиму і найбільшу продуктивність. Пристрій відрізняється простотою заміни шліфшкурки, за допомогою натискання на бічний важіль. Приємно порадує наявність системи пиловидалення, допускає висновок відходів як у мішок, так і шляхом підключення пилососа. Зазначимо інші особливості:
Шліфшкурки не входять в комплектацію поставки;
Відмінна балансування і компактні розміри забезпечують простоту роботи;
При наявності спеціальних кронштейнів може використовуватися як стаціонарний верстат;
Володіє відмінною антивібраційною системою та низьким рівнем шуму;
Електродвигун, споживаючи всього 0,65 кВт, характеризується энергоэкономичностью.
Таким чином, оренда стрічковою шліфувальною машини Makita 9911 р. в Київ, точно стане добрим помічником кожному майстру-ремонтнику.

>